תקנון

תקנון

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון נקבה אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

1. קדימון
האתר “daphna-peyser.co.il(להלן “האתר”) הוא אתר ייצוגי עבור הספרים’ , ההרצאות ושאר השירותים והמוצרים של דפנה פייזר והנך מוזמנת לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.
כל המבצעת פעולה כלשהי (שימוש ו/או קניה וכיו”ב) באתר מצהירה כי קראה, הבינה, מקבלת ומסכימה לתנאים המפורטים בתקנון האתר על כל תנאיו וכי היא משתמשת באתר בכפוף לתנאיו וכי אין לה ו/או לא תהיה לה / או למי מטעמה כל טענה ו/ או תביעה ו/או דרישה כנגד בעלי האתר ו / או מפעיליו ו/ או מי מטעמם.
כל אדם שהינו מעל גיל 18 שנים שברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפעילות בישראל (או בעל הרשאה מפורשת מאת בעל כרטיס האשראי) או כרטיס אשראי בינלאומי תקף, רשאי לרכוש מוצרים ושירותים באתר זה.
בנוסף, השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, קבצים, מדיה (כגון תמונות וסרטונים) והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
2. קניין רוחני
האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של דפנה פייזר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מדפנה פייזר. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
3. תוכן האתר
אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג’ או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
התכנים המוצעים באתר הינם בבעלות הבלעדית של דפנה פייזר ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש/ת בין אם על ידי חסימת כתובת ה – IP של המחשב שלה, כתובת ה – MACID של המחשב שה או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק סיבה אשר מקובלת על הגולש.
צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע – מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר.
5. גילוי נאות
אתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר, המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
6. איזור שיפוט
בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל’ נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.
7. אספקת המוצר
האתר יספק את המוצרים שהוזמנו, בתנאי שהמוצר המוזמן מצוי במלאי שבידי האתר וכן בתנאי שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל, וחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת. במידה והתשלום בוצע באמצעות PayPal או דרך צד ג’ אחר (באם נתמך באתר) – יסופקו המוצרים בתנאי שהעסקה אושרה על ידי הנ”ל.
האתר לא יהיה אחראי לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתו – כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות או השבתות בשירותי הדואר או חברת/ות המשלוחים, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך העברת המשלוח אל הלקוח.
אם המוצרים אזלו, תבוטל המכירה, יזוכה התשלום ולצרכן תימסר הודעה.
אם חברת כרטיסי האשראי לא אישרה את החיוב, לא נהיה חייבים לספק את המוצרים שהוזמנו. כמו כן אין האתר מתחייב (ואף לא יכול) ליידע את הלקוח על אי אישור החיוב.
אם הצרכנ/ית חוייב בטעות, הינך מתבקש/ת להודיע לנו ואנו נדאג לזיכוי מתאים.
אספקת המוצרים ו/או השירותים תתבצע על פי הוראות תקנון זה להלן.
8. מדיניות משלוחים
המחירים באתר אינם כוללים דמי משלוח ואלו מוספים בהתאם לבחירת הלקוח/ה לפי סוגי המשלוח. הנהלת האתר אינה נושאת בכל אחריות לעיכובים בקבלת המוצר שיגרמו על ידי “דואר ישראל” או חברת השליחויות. לא יבוצעו משלוחים ליעדים מחוץ לגבולות ישראל.
משלוח ספר שנרכש באתר יבוצע תוך 7 ימי עסקים מיום אישור התשלום.
במידה והמשלוח לא הגיע אל הלקוח או אבד בדואר עד 30 יום ממועד שליחת המשלוח בדואר/חברת שליחויות (הודעה שקיבל במייל מהאתר), תתבצע בדיקה של מנהלי האתר מול “דואר ישראל” ולאחר הסכמה כי המוצר אבד, ישלח מוצר חדש אל הלקוח על פי הפרטים המצויים בהזמנה של המוצר שאבד, תוך שבעה ימי עסקים בתנאי המשלוח המקוריים. היה והלקוח לא הודיע למנהלי האתר על אי הגעת המשלוח בטווח של 45 יום, מההודעה שנשלחה אליו במייל על שליחת המשלוח, לא יוכל הלקוח לבוא בשום טענה אל מנהלי האתר ולא לדרוש פיצוי או זיכוי על הרכישה.
במידה והמוצר אזל מהמלאי ולא ניתן לספקו, ישלח ללקוח דואר אלקטרוני המודיע על ביטול הזמנה וזיכוי הלקוח בעלות כפי שמופיעה בהזמנה עבור המוצר שאבד.
במקרה של בחירת איסוף עצמי – בעלי האתר יצרו קשר עם הלקוח בתוך 2 ימי עסקים לכל היותר על מנת לתאם איסוף. כתובת האיסוף בתוך הערים יכול להשתנות מפעם לפעם. כתובת מדוייקת לאיסוף תינתן בעת יצירת הקשר עם הלקוח.
ימי עסקים – ימים א’ עד ה’, ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג, מועדי ישראל וימי שבתון כלליים במשק.
9. ביטול עסקה
ביטול העסקה דרך האתר יתבצע בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר.
הודעה על ביטול העסקה תימסר למנהלי האתר בדואר אלקטרוני- daphnapeys@gmail.com
9.1 בעת ביטול עסקה עקב פגם במוצר, עקב אי התאמה בין המוצר שסופק לבין המוצר שהוזמן, או בשל אי שליחת המוצר במועד שנקבע, כספו של הלקוח יושב לו בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול ולא יגבו דמי ביטול מהלקוח. האתר משאיר לעצמו את הזכות לאיסוף המוצר בתיאום עם הלקוח/ה.
9.2 במקרה של חזרת המשלוח למשרדי האתר במעטפה/ארגז המקורי בשל מען לא ידוע/כתובת שגויה שניתנה על ידי הלקוח וכן במקרה בו הלקוח יקבל התראה מ”דואר ישראל” על הגעת המשלוח לסניף הדואר, ולא יאסוף את המשלוח בזמן והמשלוח יחזור למשרדי האתר על ידי “דואר ישראל”.
עם קבלת המוצר בחזרה במשרדי האתר, הלקוח יוזמן לאסוף הזמנתו במשרדי האתר בתיאום מראש.
אם יבחר הלקוח שמנהלי האתר ישלחו שוב את המוצר, יציין כתובת מפורשת קיימת והמוצר ישלח אליו במימון דמי המשלוח על ידי הלקוח ולאחר חיובו באשראי בתוספת לדמי טיפול של 5%.
9.3 במידה והלקוח יחליט על ביטול העסקה עקב אי איסוף הסחורה (מהסיבות שצויינו בסעיף 9.2 – כתובת שגויה או אי איסוף בזמן מסניף הדואר), תבוטל העסקה ויבוצע זיכוי כספי ללקוח בהפחתת דמי המשלוח בדואר רשום (לפי המשקל של המשלוח ועל פי תעריפי רשות הדואר) ששולמו ע”י האתר, בתוספת לדמי טיפול של 5%.
במקרה הנ"ל לא יינתן זיכוי על ספרים בהם נכתבה הקדשה לבקשת הלקוח/ה.
אין חובה על האתר ליצור קשר עם הלקוח במקרים הנ”ל וככל שהאתר לא יצר קשר ו/או לא הצליח ליצור קשר עם הלקוח לא ישלח האתר את המוצר אשר ביקש הלקוח לרכוש כאמור.
10. בעת ביטול עסקה שלא מהטעמים שצויינו בסעיף 9 לעיל, לפי החוק, הלקוח אינו זכאי לקבל החזר כספי לאחר ביטול עסקה לרכישת ספר, מכוון שזכות הביטול לא חלה על מוצרים שניתן להקליט, לשעתק, לשכפל, במידה שהצרכן פתח את אריזתם המקורית. אולם אם הספרים יחזרו למשרדי האתר – בכתובת: רחוב הלמד הא 3 תל אביב – באריזתם המקורית וללא פגם, יוחזר כספו של הלקוח בתוך 14 ימים, מיום קבלת המוצר במשרדי האתר, למעט דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ובניכוי דמי המשלוח בדואר רשום לפי משקל המשלוח ותעריפי דואר ישראל. למען הסר ספק המוצר יוחזר למשרדי האתר על חשבון הלקוח.
11. במקרה של החזרת מוצר פגום אל משרדי האתר, האתר זכאי לתבוע את הלקוח בשל ירידה בערך המוצר.
12. שירות לקוחות: לגבי כל שאלה לגבי המוצרים המוצגים באתר, ניתן ליצור קשר בלשונית "צרו קשר" באתר.